Blog

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

Nowości i informacje w GortoMED

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

Firma GortoMED zajmuje się sprzedażą urządzeń wykorzystywanych do prowadzenia rehabilitacji w gabinetach rehabilitacyjnych i salach kinezyterapii. W związku z tym, w naszej ofercie znajdują się stoły rehabilitacyjne, stoły do masażu, kabiny UGUL wraz z wyposażeniem oraz inne urządzenia do prowadzenia kinezoterapii. Jeżeli szukasz urządzeń do gabinetu rehabilitacyjnego, napisz do nas, zapraszamy.

Aparaty do krioterapii uciskowej

Kompresyjna krioterapia - NOWOŚĆ

Aparaty do wykonywania zabiegów przy użyciu zimna i kompresji uciskowej. Zobacz serię aparatów IceCompression, francuskiej firmy easyCryo, specjalizującej się w produkcji tego typu urządzeń. Stosowanie krioterapiii i terapii uciskowej znajduje zastosowanie w rehabilitacji ruchowej, rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych oraz w odnowie biologicznej w sporcie.

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

Firma GortoMED od 2006 roku zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń medycznych do stosowania w rehabilitacji.

Sprzedaż i dystrybucja urządzeń

Nasza oferta skierowana jest głównie do ośrodków prowadzących rehabilitację oraz do prywatnych gabinetów rehabilitacyjnych. Jeżeli chcesz otworzyć własny gabinet rehabilitacyjny i szukasz urządzeń? Skontaktuj się z nami.

Doświadczenie i pewność

Kupując u nas urządzenia, masz pewność, że zostaniesz wyposażony w pełni profesjonalne i właściwe urządzenie, do stosowania w fizjoterapii lub rehabilitacji sportowej. Od lat współpracujemy z wiodącymi producentami i dystrybutorami urządzeń przeznaczonych do rehabilitacji.

Kompleksowe zaopatrzenie

Dbamy o to, aby nasza oferta spełniała wymagania naszych klientów. Dlatego też staramy się zaopatrzyć kompleksowo cały gabinet do rehabilitacji. Dzięki temu kupujący nie musi tracić czasu na szukanie urządzeń u różnych sprzedawców. Może kupić wszystko u nas, oszczędzając czas i zmniejszając ryzyko zakupów u nieznanych firm.

Zapraszamy do współpracy

Pracownicy GortoMED to fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży urządzeń medycznych.