Wyposażenie

Wyposażenie – urządzenia medyczne

Nowości i informacje w GortoMED

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

Firma GortoMED oferuje wyposażenie w urządzenia wykorzystywane do prowadzenia rehabilitacji w gabinetach rehabilitacyjnych i salach kinezyterapii. W związku z tym, w naszej ofercie znajdują się stoły rehabilitacyjne, stoły do masażu, kabiny UGUL wraz z wyposażeniem oraz inne urządzenia do prowadzenia kinezoterapii. Dlatego, jeżeli szukasz urządzeń do gabinetu rehabilitacyjnego, napisz do nas, zapraszamy.

Aparaty do krioterapii uciskowej

Kompresyjna krioterapia - NOWOŚĆ

Aparaty do wykonywania zabiegów przy użyciu zimna i kompresji uciskowej. Zobacz serię aparatów IceCompression, francuskiej firmy easyCryo, specjalizującej się w produkcji tego typu urządzeń. Stosowanie krioterapiii i terapii uciskowej znajduje zastosowanie w rehabilitacji ruchowej, rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych oraz w odnowie biologicznej w sporcie.

Koncentratory tlenu Olive

Koncentratory tlenu w GortoMED

Zaparaszamy do zakupu koncentratorów telenu w naszej firmie, jesteśmy dystrybutorem koncentratorów firmy Olive. Są to wysokiej jakości, nowoczesne urządzenia medyczne, posiadające certyfikaty wymagane przy tego typu aparatach.
Tego typu urządzenie doskonale nadają się do domu oraz do ośrodków, gdzie przebywają chorzy wymagający wspomaganiu tlenoterapią.

GortoMED od 2006 roku – dystrybutor sprzętu rehabilitacyjnego i urządzeń medycznych

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych

Firma GortoMED od 2006 roku zajmuje się sprzedażą i dystrybucją urządzeń medycznych do stosowania w rehabilitacji.

Sprzedaż i dystrybucja urządzeń

Nasza oferta skierowana jest głównie do ośrodków prowadzących rehabilitację oraz do prywatnych gabinetów rehabilitacyjnych. Dlatego, jeżeli chcesz otworzyć własny gabinet rehabilitacyjny i szukasz urządzeń? Skontaktuj się z nami.

Doświadczenie i pewność

Kupując u nas urządzenia, masz pewność, że zostaniesz wyposażony w pełni profesjonalne i właściwe urządzenie, do stosowania w fizjoterapii lub rehabilitacji sportowej. Dlatego od lat współpracujemy z wiodącymi producentami i dystrybutorami urządzeń przeznaczonych do rehabilitacji.

Kompleksowe zaopatrzenie

Dbamy o to, aby nasza oferta spełniała wymagania naszych klientów. W związku z tym, staramy się zaopatrzyć kompleksowo cały gabinet do rehabilitacji. Dzięki temu kupujący nie musi tracić czasu na szukanie urządzeń u różnych sprzedawców, gdyż może kupić wszystko u nas, oszczędzając czas i zmniejszając ryzyko zakupów u nieznanych firm.

Zapraszamy do współpracy

Pracownicy GortoMED to fizjoterapeuci z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży urządzeń medycznych.

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego Supermed z artykułami do ćwiczeń fitness i rehabilitacji w domu.