Fotele do pobierania krwi

Fotele do pobierania krwi

Różnego typu stanowiska do pobierania krwi, krzesła i fotele do pobierania krwi. Fotel do pobierania krwi stanowi wyposażenie gabinetów pielęgniarskich, znajdzie zastosowanie w szpitalach, laboratoriach oraz prywatnych przychodniach zdrowia. Stanowiska i fotel do pobierania krwi ułatwiają pobieranie krwi do badań od pacjentów. W przypadku chęci zakupu lub pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Fotel do pobierania krwi GST-04
Fotel do pobierania krwi GST-04

Fotel do pobierania krwi należy do podstawowego wyposażenia gabinetów lekarskich – zarówno w państwowych ośrodkach, prywatnych klinikach, jak i laboratoriach.

Stanowiska do pobierania krwi GST-01, GST-02, GST-03
Stanowiska do pobierania krwi GST-01, GST-02, GST-03

Proste praktyczne siedzisko, które ułatwia wykonywanie zastrzyku na obydwu ramionach (prawym i lewym).

Stanowiska do pobierania krwi

Stanowisko do pobierania krwi jest przeznaczone do gabinetów prowadzących pobieranie krwi do badań. Istnieje możliwość zakupu prostego krzesła do pobierania krwi lub bardziej złożonego fotela do pobierania krwi. Fotele mają możliwość odchylania oparcia i większych możliwości regulacji podłokietnika. Fotel czy krzesło do pobierania krwi można zakupić z jednym lub obiema ramionami, w zależności od potrzeb gabinetu pielęgniarki. Istnieje możliwość zakupu różnego koloru tapicerki fotela do pobierania krwi.

W przypadku zapytań, chęci zakupu, w celu ustalenia szczegółów, zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza kontaktu. Od roku 2006 dostarczamy sprzęt rehabilitacyjny i urządzenia medyczne do placówek na terenie całej Polski, dlatego zapraszamy do kontaktów w celu uzyskania fachowych informacji. Nasi pracownicy to wykształceni i doświadczeni fizjoterapeuci.

Zapraszamy do kontaktu.

stanowiska do pobierania krwi, meble medyczne, wyposażenie gabinetów, stanowisko do pobierania krwi, sprzęt medyczny, wyposażenie gabinetów lekarskich, fotel do pobierania krwi, krzesło do pobierania krwi, fotel do labolatorium,