Sprzęt Rehabilitacyjny

Sprzęt rehabilitacyjny

Zajmujemy się zaopatrzeniem szpitali, gabinetów rehabilitacyjnych, NZOZ-ów, DPS-ów oraz ośrodków rehabilitacyjnych w sprzęt rehabilitacyjny oraz urządzenia medyczne. Dlatego też, działamy na teranie całej Polski od 14 lat, zaopatrujemy w urządzenia do rehabilitacji kompleksowo, dzięki temu zamawiający kupuje wszystko w jednym miejscu. W przypadku pytań w sprawie sprzętu rehabilitacyjnego, urządzeń medycznych oraz innego typu urządzeń, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Dlatego zapraszamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wybranego przez nas sprzętu rehabilitacyjnego, mającego zastosowanie w gabinetach rehabilitacyjnych i ośrodkach prowadzących rehabilitację.

Oferujemy sprzęt do kinezyterapii, wykorzystywany do ćwiczeń z pacjentem na sali kinezyterapii: drabinki gimnastyczne, materace gimnastyczne, tory do nauki chodzenia, ławeczki gimnastyczne, tablice do ćwiczeń manualnych, kabiny UGUL oraz różnego rodzaju stoły rehabilitacyjne. Wszystkie te urządzenia są stosowane w gabinetach rehabilitacyjnych w całej Polsce. W dodatku producenci tego typu urządzeń wykonują je od lat. Ponadto oferowany przez nas sprzęt rehabilitacyjny posiada wymagane certyfikaty i dokumentację.

Staramy się by nasza oferta sprzętu była wyselekcjonowana, dostępna zarówno pod względem jakości, jak i ceny.

Dużą kategorię produktów stanowią stoły rehabilitacyjne. Tego typu stoły do rehabilitacji można podzielić na kilka grup ze względu na przeznaczenie oraz konstrukcję. Wśród  nich najprostszej konstrukcji są kozetki lekarskie, wykorzystywane do badań pacjenta. Są to proste kozetki wykonane z rurek giętych i leżyska pokrytego tapicerką. Ponadto stoły rehabilitacyjne mogą być także spawane, cięższe, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe. Natomiast do fizykoterapii wykorzystuje się kozetki do fizykoterapii, wykonane z drewna. Inną grupę stołów rehabilitacyjnych stanowią stoły do masażu. Są to bardziej rozwinięte stoły rehabilitacyjne, posiadające dodatkowe funkcje i łamania leżyska. Jeszcze bardziej zaawansowany sprzęt rehabilitacyjny to stoły wielofunkcyjne, przeznaczone do wykonywania terapii manualnych i masażu.

Wyposażenie w sprzęt rehabilitacyjny

W naszej ofercie, oprócz sprzętu do rehabilitacji posiadamy różnego rodzaju parawany lekarskie, krzesła lekarskie, szafy lekarskie, kozetki do badań oraz stoliki zabiegowe. Jest to sprzęt będący wyposażeniem gabinetu lekarskiego lub gabinetu pielęgniarki w szkołach.  Wśród tego typu produktów bardzo popularne są oferowane przez nas różnego rodzaju fotele do pobierania krwi. Produkty tego typu są wyrobami przeznaczonymi specjalnie do tego typu gabinetów. Są to produkty polskich producentów, wykonywane na zamówienie, spełniające wymagania dotyczące tego typu urządzeń.

Kolejną grupę produktów stanowi wyposażenie sal szpitalnych i oddziałów szpitala oraz ośrodków, w których przebywają osoby leżące.  W związku z tym, mamy w ofercie łóżka rehabilitacyjne, szafki przyłóżkowe, materace szpitalne oraz łóżka do mycia i przewożenia chorych. Ponadto w ciągu wielu lat działalności, zaopatrzyliśmy wiele ośrodków i szpitali w łóżka rehabilitacyjne i materace szpitalne.

Nasi pracownicy to fizjoterapeuci, z doświadczeniem w doborze odpowiedniego sprzętu do rehabilitacji. Dlatego też zapraszamy do kontaktu z nami.

sprzęt rehabilitacyjny, wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych, kabina ugul, stół do masażu, stoły rehabilitacyjne, łóżka rehabilitacyjne, fotel do pobierania krwi, parawan lekarski, kozetki lekarskie, łóżko szpitalne, materac szpitalny, materace szpitalne, stół przewożenia chorych, tablice do ćwiczeń manualnych, szafy lekarskie, stoliki zabiegowe, rower trójkołowy, materac rehabilitacyjny, wyposażenie gabinetu pielęgniarki,