Sprzęt rehabilitacyjny

Zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny

Firma GortoMed od 2006 roku zajmuje się wyposażeniem gabinetów rehabilitacyjnych, oddziałów kinezyterapii i ośrodków prowadzących rehabilitację w sprzęt rehabilitacyjny. W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju urządzenia i aparaty do prowadzenia rehabilitacji ruchowej pacjentów. Dzięki współpracy z nami, nasi klienci dostają ofertę najlepszych urządzeń dostępnych na naszym rynku, a także w dobrych cenach.

Wyposażenie gabinetów rehabilitacyjnych
Gabinet rehabilitacyjny, kabina ugul i stół do masażu

Pracownicy GortoMed to fizjoterapeuci i doświadczeni sprzedawcy ponieważ posiadają fachową wiedzę na temat urządzeń oraz potrzeb gabinetów prowadzących rehabilitację ruchową. Otwarcie nowego ośrodka lub gabinetu rehabilitacyjnego wymaga podjęcia decyzji co do wyposażenia w urządzenia do rehabilitacji. Nasza pomoc, oparta na doświadczeniach , ułatwia podjęcie decyzji przez kupującego.

Urządzenia medyczne do wykonywania zabiegów i pracy z pacjentem.

Zobacz nasze urządzenia do ćwiczeń korekcyjnych takie jak drabinki gimnastyczne, ławeczki gimnastyczne, tory do chodzenia i tablice do ćwiczeń ręki. W tak wyposażonej sali można prowadzić ćwiczenia kinezyterapeutyczne czynne i czynne z oporem. Kabiny, dodatkowo wyposażone w rotory do ćwiczeń kończyn i wyciągi do elongacji kręgosłupa dają kolejne możliwości w rehabilitacji. Kabiny Ugul wyposażone są w stoły rehabilitacyjne, dodatkowe stoły do prowadzenia masażu czy terapii manualnych poszerzają ofertę każdego gabinetu. Osobną grupę produktów stanowią aparaty do wykonywania zabiegów fizjoterapii. Ofertę na aparaty do fizjoterapii można zobaczyć także na naszej drugiej stronie. Sprzęt do rehabilitacji posiada odpowiednie certyfikaty i świadectwa dopuszczenia do obrotu w Polsce. Jako firma dbamy o naszych klientów i oferujemy wybrane urządzenia, które służą latami, bez konieczności ich szybkiej wymiany.

Kompleksowe zaopatrzenie w sprzęt do rehabilitacji

Dokonując zakupu u nas, możesz zaopatrzyć się w urządzenia kompleksowo, zamawiając je w jednej firmie, nie potrzebujesz szukać wielu sprzedawców. Dobrą rekomendacją jest to, że nasi klienci wracają do nas, dokonując dalszych zakupów, poszerzając swoją ofertę. Wieloletnie doświadczenie w branży medycznej i ciągły rozwój naszej firmy gwarantują, że będziemy służyli pomocą w okresie gwarancji zakupionego sprzętu przez wiele lat. Zapraszamy do zaufania firmie GortoMed

Zapraszamy więc do kontaktu z nami.

Tel. 692 120 065      e-mail: d.handlowy@gortomed.pl

Zapraszamy także do odwiedzania naszej strony Supermed Sklep Medyczny z przyborami i urządzeniami do ćwiczeń rehabilitacyjnych i fitness.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *