Sklep medyczny

Sklep medyczny z wyrobami medycznymi

Sklep medyczny – urządzenia do mierzenia ciśnienia, artykuły uciskowe i przeciwżylakowe, wkładki ortopedyczne i wyroby medyczne dla profilaktyki zdrowia. Tego typu urządzenia medyczne to duża grupa artykułów, prezentujemy tylko część naszego asortymentu,  w przypadku pytań prosimy o kontakt z naszym sklepem. Dlatego też, zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Pasy brzuszne

Pas do krępowania pacjenta

Sklep medyczny - wyroby medyczne

Skontaktuj się z nami w przypadku poszukiwania sprzętu medycznego, wyrobu medycznego lub jakiegokolwiek produktu związanego ze zdrowiem, rehabilitacją i profilaktyką zdrowotną. Prezentowane przez nasz sklep medyczny produkty to tylko częściowa oferta, jaką posiadamy w naszym sklepie. Główne produkty prezentowane w ofercie to opaski na stopę, opaski na kolano, opaski i stabilizatory na ręce, łokieć i bark. Oprócz tego dużą grupę sprzedawanych przez nas produktów stanowią artykuły uciskowe, przeciwżylakowe oraz wkładki ortopedyczne. Ponadto posiadamy urządzenia do ćwiczeń w domu oraz ciśnieniomierze do samodzielnego pomiaru ciśnienia.

Polecamy nasze pasy na kręgosłup oraz pasy brzuszne. Tego rodzaju produkty dobiera się w zależności od obwodów pacjenta oraz w zależności od wskazań lekarza lub rehabilitanta.  Natomiast w przypadku pytań o wybrany sprzęt, prosimy o kontakt z nami.

Nasi pracownicy są fizjoterapeutami z prawem wykonywania zawodu, z kilkuletnim stażem pracy w sklepie medycznym. Dzięki temu firma GortoMed dba by pracownicy byli osobami kompetentnymi, znającymi się na doborze wyrobów medycznych oraz dzielili się swoją wiedzą z naszymi klientami.

Nasz sklep medyczny działa stacjonarnie od 2006 roku, co świadczy o dużym doświadczeniu w sprzedaży i doborze odpowiedniego produktu. Ponadto posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie zaopatrzenia w wyroby medyczne i środki pomocnicze.

Zapraszamy do kontaktu z nami – mailowo lub telefonicznie.
Postaramy się pomóc w poszukiwaniu właściwego produktu.

wyroby medyczne, sklep medyczny, ciśnieniomierze, wkładki ortopedyczne, artykuły przeciwżylakowe, produkty uciskowe, opaski na kolano, opaski na stopę, stabilizatory na rękę i na nogę,