Hydroterapia

Urządzenia do hydroterapii

Przedstawiamy wybraną przez nas ofertę wyposażenia sal wykonujących zabiegi hydroterapii. W naszej ofercie znajdują się wanny do hydroterapii, wirówki do masażu kończyn, podnośniki do transportu pacjenta i podnośniki wannowe oraz zestaw aquavibron oraz różnego rodzaju maty do hydroterapii. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Urządzenia do hydroterapii

Urządzenia do hydroterapii oraz sprzęt pomocniczy

 Oferujemy urządzenia do hydroterapii: wirówki do kończyn górnych i dolnych, wirówki do stóp i podudzi, aparaty do masażu leczniczego aquavibron, maty masujące, urządzenia do masażu perełkowego, wanny porodowe oraz podnośniki łazienkowe. Urządzenia do hydroterapii znajdują zastosowanie nawet w niedużych gabinetach rehabilitacyjnych lub ośrodkach wykonujących zabiegi przy użyciu wody.

Bardzo popularnym urządzeniem do masażu przy użyciu wody jest aparat Aquavibron. Urządzenie zajmuje mało miejsca i doskonale nadaje się do stosowania w małych gabinetach rehabilitacyjnych. Wymaga podłączenia do kranu z wodą, która przepływając przez aparat, dopływając do głowicy aparatu, wykonuje masaż za pomocą różnych, specjalnych końcówek do różnego typu masażu. Woda spływa do wanny lub umywalki. Wykonanie zabiegu jest bardzo proste i skuteczne w wielu jednostkach chorobowych.

Najwyższej jakości urządzenia do masażu stosowane w hydroterapii. Oferujemy wirówki do masażu kończyn górnych i dolnych, w których zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne. Urządzenia wybrane przez nas są stosowane w gabinetach rehabilitacyjnych, wykonujących zabiegi hydroterapii, są to proste urządzenia, w dobrej cenie. Zapraszamy do pytań o urządzenia do hydroterapii.

 

urządzenia do hydroterapii, wanny do hydroterapii, wirówki do masażu kończyn, wirówki do hydroterapii, aparat aquavibron, maty do masażu perełkowego, podnośniki wannowe, podnośnik do transportu chorych, zestaw do mycia głowy,