Kompresyjna krioterapia

Kompresyjna krioterapia

Aparaty IceCompression – Nowość w GortoMED

Kompresyjna krioterapia to terapia przy użyciu zimnego powietrza i ucisku wykonanego za pomocą specjalnych mankietów, podłączonych do urządzenia sterującego.

Kompresyjna krioterapia
Kompresyjna krioterapia przy użyciu aparatu easyCryo

Krioterapia kompersyjna jest zalecana w rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych i ortopedycznych, rehabilitacji sportowej, medycynie estetycznej i reumatologicznej. Dlatego też polecamy aparaty easyCryo wszystkim gabinetom rehabilitacyjnym i ośrodkom zajmującym się rehabilitacją po zabiegach chirurgicznych. Ponadto aparaty znajdują zastosowanie na oddziałach operacyjnych, gdzie stosuje się je bezpośrednio po wykonanym zabiegu, niwelując opuchliznę i stan zapalny.

Polecamy aparat do krioterapii uciskowej francuskiej firmy easyCryo.

Aparat do terapii IceCompression jest dostępny w 3 wersjach: First, Twin oraz Move.

Wśród tych wersji wyróżnia się urządzenie Move, które jest nowością w tego typu urządzeniach, jest to urządzenie przenośne, umożliwiające stosowanie nie tylko na salach zabiegowych czy rehabilitacyjnych, ale także w terenie.

First, Twin i Move – nowość w rehabilitacji

Aparaty gwarantują leczenie niską temperaturą, ze stałą kompresją, na głębokich tkankach miękkich oraz z dynamicznie regulowanym naciskiem, odtwarzającym “drenaż limfatyczny“. Dzięki czemu uzyskuje się wysoce skuteczne leczenie po zabiegach ortopedycznych jak i po urazach sportowych. Ponadto aparaty IceCompression znajdują coraz szersze zastosowanie, między innymi w chirurgii estetycznej.

Nowość – kompresyjna krioterapia

Jeżeli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej oferty, zadzwoń lub napisz do nas, odpowiemy na twoje pytania i doradzimy w zakupie odpowiedniego aparatu. Nasi sprzedawcy to fizjoterapeuci z dużym doświadczeniem w doborze sprzętu ortopedycznego i urządzeń medycznych.

Zapraszamy – GortoMED

tel. 692 120 065


Więcej informacji znajdziesz także na naszej stronie www.gortomed.com .

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *