Kabina UGUL

Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń UGUL jest przeznaczona do ćwiczeń w odciążeniu z oporem. Kabiny UGUL – Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego są stosowane na oddziałach szpitalnych zajmujących się kinezyterapią, w gabinetach rehabilitacyjnych oraz w ośrodkach prowadzących opiekę nad chorymi i rehabilitację.  Ugul jest kupowany wraz z osprzętem do UGUL, stołami rehabilitacyjnymi, podwieszkami i wszelkim osprzętem dodatkowym. Nasze kabiny UGUL spełniają wszelkie wymogi potrzebne do stosowania na salach rehabilitacyjnych.

Kabina UGUL
Kabina UGUL

Charakterystyka kabiny UGUL Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń przeznaczona jest do stosowania w kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie. Precyzja i wysoka jakość wykonania kabiny UGUL do ćwiczeń i zawieszeń gwarantuje k [...]

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń

Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego – UGUL jest bardzo popularnym narzędziem stosowanym do rehabilitacji na oddziałach szpitalnych, w gabinetach prowadzących rehabilitację oraz ośrodkach typu ZOL, DPS, hospicjum itp. Pełne wyposażenie UGUL to: kabina, stół rehabilitacyjny, wyposażenie kabiny w podwieszki, bloczki i haczyki oraz elementy dodatkowe typu wyciągi i obciążenia.

Cały zestaw urządzeń do rehabilitacji daje bardzo dużo możliwości wykonywania ćwiczeń i wykorzystywania urządzenia nawet w małych pomieszczeniach. Dobór ćwiczeń czynnych, czynnych z oporem, w odciążeniu, oraz innego typu, zależy od doświadczenia i inwencji fizjoterapeuty.

Dodatkowym wyposażeniem kabiny UGUL są rotory do ćwiczeń kończyn górnych i kończyn dolnych. Rotory do ćwiczeń są mocowane do ścian kabiny Ugul za pomocą specjalnych uchwytów. Istnieje możliwość zakupu wyciągów szyjnych lub lędźwiowo krzyżowych, które są także mocowane do ścian kabiny. Kabina UGUL posiada także różne kombinacje, ścianka może zawierać drabinki gimnastyczne, rurki do podciągania lub inne dodatki wykorzystywane w rehabilitacji.  Kabiny UGUL wykonywane są na zamówienie klienta. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny, sprzęt sportowy, sprzęt fitness, ugul, kabiny ugul, kabina ugul, Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego, ugul,