Kabina UGUL

Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń

Urządzenie do ćwiczeń i zawieszeń UGUL jest przeznaczona do ćwiczeń w odciążeniu z oporem. Dodatkowo kabinę – Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego stosuje się na oddziałach szpitalnych zajmujących się kinezyterapią, w gabinetach rehabilitacyjnych oraz w ośrodkach prowadzących opiekę nad chorymi i rehabilitację.  Kompletny zestaw można kupić wraz z osprzętem, stołami rehabilitacyjnymi, podwieszkami i wszelkim osprzętem dodatkowym. Nasze kabiny spełniają wszelkie wymogi potrzebne do stosowania na salach rehabilitacyjnych.

Kabina UGUL
Kabina UGUL

Charakterystyka kabiny UGUL Kabina UGUL do ćwiczeń i zawieszeń przeznaczona jest do stosowania w kinezyterapii indywidualnej z kilkoma pacjentami równocześnie. Precyzja i wysoka jakość wykonania kabiny UGUL do ćwiczeń i zawieszeń gwarantuje k [...]

Kabina do ćwiczeń i zawieszeń

Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego – jest bardzo popularnym narzędziem stosowanym do rehabilitacji na oddziałach szpitalnych, w gabinetach prowadzących rehabilitację oraz ośrodkach typu ZOL, DPS, hospicjum itp. Pełne wyposażenie UGULa to: kabina, stół rehabilitacyjny, wyposażenie kabiny w podwieszki, bloczki i haczyki oraz elementy dodatkowe typu wyciągi i obciążenia.

Cały zestaw urządzeń do rehabilitacji umożliwia wykonywanie ćwiczeń i wykorzystywanie urządzenia nawet w małych pomieszczeniach. Dobór ćwiczeń czynnych, czynnych z oporem, w odciążeniu, oraz innego typu, zależy od doświadczenia i inwencji fizjoterapeuty.

Dodatkowym wyposażeniem kabiny UGULa są rotory do ćwiczeń kończyn górnych i kończyn dolnych. Rotory do ćwiczeń mocuje się do ścian kabiny Ugul za pomocą specjalnych uchwytów. Istnieje możliwość zakupienia wyciągów szyjnych lub lędźwiowo krzyżowych, które są także mocowane do ścian kabiny. Kabina posiada także różne kombinacje, ścianka może zawierać drabinki gimnastyczne, rurki do podciągania lub inne dodatki wykorzystywane w rehabilitacji.

Kabiny wykonujemy na zamówienie klienta. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu. Jako firma zajmująca się wyposażeniem gabinetów rehabilitacyjnych i sal do ćwiczeń zajmujemy się od roku 2006. Dostarczaliśmy sprzęt do ośrodków na terenie całej Polski. Nasi pracownicy to fizjoterapeuci, z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży. Zapraszamy do kontaktu z nami.

sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny, sprzęt sportowy, sprzęt fitness, kabiny, Uniwersalny Gabinet Usprawniania Leczniczego, ugul,