PUR - urz. rehabilitacyjne

PUR - przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne

Urządzenia o nazwie PUR jest uproszczoną wersją kabiny do ćwiczeń i podwieszeń UGUL. PUR jest urządzeniem o niedużym kształcie, posiada kółka umożliwiające jego przemieszczanie na sali do ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz na oddziałach szpitalnych. PUR bywa wykorzystywany w gabinetach, gdzie nie ma miejsca na wstawienie kompletnej kabiny UGUL.

Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne
Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne

Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne znajduje doskonałe zastosowanie przy łóżkach w większości oddziałów szpitalnych, stosowany w rehabilitacji wraz osprzętem, czyli - linki, podwieszki, obciążniki, pasy stabilizujące. Daje możliwość wykonyw [...]

Urządzenie do rehabilitacji w łóżku

Przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne  jest uproszczoną wersją kabiny do ćwiczeń i podwieszeń UGUL. W tym urządzeniu możliwe jest wykonywanie wielu ćwiczeń wykonywanych w kabinie do ćwiczeń i zawieszeń. Można zastosować większość linek i podwieszek a także urządzenia dodatkowe takie jak wyciąg szyjny, wyciąg lędźwiowy a także rotory do ćwiczeń kończyn. Konstrukcja urządzenia przyłóżkowego daje wiele możliwości, szczególnie jeśli chodzi o stosowanie wyciągów kończyn.

PUR jest urządzeniem o niedużym kształcie, posiada kółka umożliwiające jego przemieszczanie na sali do ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz na oddziałach szpitalnych. Dzięki temu możliwe jest wykonanie pewnych ćwiczeń czynnych lub czynnych z oporem na sali chorych, w przypadku gdy nie można przewozić pacjenta lub nie ma miejsca na salę do ćwiczeń.

Urządzenie doskonale nadaje się do stosowania w warunkach domowych. Pacjent leżący w domu ma możliwość wykonywania ćwiczeń kinezoterapeutycznych bez wychodzenia z domu.

W przypadku pytań o przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne lub inne urządzenia do stosowania przy łóżku chorego, zapraszamy do zadawania pytań.

pur, przyłóżkowe urządzenie rehabilitacyjne, uproszczony ugul, kratka rehabilitacyjna, kratka do rehabilitacji, kratki do łóżka, urządzenie do ćwiczeń w łóżku,