Ławeczki gimnastyczne

Ławeczka gimnastyczna

Ławki gimnastyczne do wykonywania ćwiczeń korekcyjnych, ćwiczeń równoważnych oraz innych ćwiczeń sprawnościowych. Doskonale nadają się do wyposażenia sal gimnastycznych w szkołach oraz sal prowadzących gimnastykę korekcyjną. Ławeczka gimnastyczna umożliwia wykonanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych.

Ławeczka gimnastyczna z równoważnią
Ławeczka gimnastyczna z równoważnią

Ławeczka gimnastyczna na masywnej drewnianej podstawie z równoważnią w dolnej części.

Ławka gimnastyczna do ćwiczeń

Ławka gimnastyczna przeznaczona jest do ćwiczeń na salach gimnastycznych w szkołach, przedszkolach oraz w salach korekcyjnych. W połączeniu z takimi przyborami jak materac gimnastyczny, różnego rodzaju piłki oraz drabinki gimnastyczne stanowi podstawowe wyposażenie sal szkolnych do prowadzenia lekcji wychowania fizycznego.

Ławeczki gimnastyczne umożliwiają wykonanie różnego rodzaju ćwiczeń gimnastycznych oraz wykonanie treningu równoważnego oraz treningu sprawnościowego. Wszystko zależy od inwencji twórczej prowadzącego zajęcia z wykorzystaniem ławeczek gimnastycznych.

Ławki gimnastyczne z naszej oferty spełniają wszystkie wymogi wymagane do prowadzenia zajęć i ćwiczeń z dziećmi.

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku zainteresowania zakupem naszej ławki gimnastycznej.

ławka gimnastyczna, ławeczka gimnastyczna, ławki gimnastyczne, ławki do ćwiczeń  równoważnych, ławka drewniana, ławeczka drewniana do ćwiczeń,