Ławeczki gimnastyczne

Ławeczki gimnastyczne

Ławeczki gimnastyczne do wykonywania ćwiczeń korekcyjnych, ćwiczeń równoważnych oraz innych ćwiczeń sprawnościowych. Doskonale nadają się do wyposażenia sal gimnastycznych w szkołach oraz sal prowadzących gimnastykę korekcyjną. Drewniana ławeczka gimnastyczna umożliwia wykonanie bardzo wielu ćwiczeń sprawnościowych.

Ławeczka gimnastyczna z równoważnią
Ławeczka gimnastyczna z równoważnią

Ławeczka gimnastyczna na masywnej drewnianej podstawie z równoważnią w dolnej części.

Ławka gimnastyczna do ćwiczeń

Stosowanie ławeczek gimnastycznych  na salach gimnastycznych w szkołach, w przedszkolach oraz w salach korekcyjnych wprowadzi różnorodność zajęć usprawniających. W połączeniu z takimi przyborami jak materac gimnastyczny, różnego rodzaju piłki oraz drabinki gimnastyczne stanowi podstawowe wyposażenie sal szkolnych do prowadzenia lekcji wychowania fizycznego.

Drewniane ławeczki gimnastyczne umożliwiają wykonanie różnego rodzaju ćwiczeń gimnastycznych oraz wykonanie treningu równoważnego czy treningu sprawnościowego. Dlatego też tzw. “ławeczka szwedzka” jest takim popularnym urządzeniem do ćwiczeń na lekcjach wf. Różnorodność stosowania ławeczki przede wszystkim zależy od inwencji twórczej prowadzącego zajęcia z wykorzystaniem ławeczek gimnastycznych.

Ławki gimnastyczne z naszej oferty spełniają wszystkie wymogi wymagane do prowadzenia zajęć i ćwiczeń z dziećmi. Jako firma GortoMed dostarczamy sprzęt rehabilitacyjny do gabinetów rehabilitacyjnych, szkół, przedszkoli, ośrodków prowadzących rehabilitację i do klientów indywidualnych.

Zapraszamy do kontaktu z nami w przypadku zainteresowania zakupem naszej ławki gimnastycznej. W razie pytań zadzwoń lub napisz maila, chętnie pomożemy.

ławka gimnastyczna, ławeczka gimnastyczna, ławki gimnastyczne, ławki do ćwiczeń  równoważnych, ławka drewniana, ławeczka drewniana do ćwiczeń,