Rower trójkołowy

Rowery trójkołowe

Rowery trójkołowe to rowery rehabilitacyjne przeznaczone nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także dla osób dorosłych. Rowery trójkołowe są bardziej stabilne podczas jazdy, są wyposażone w specjalnego typu przekładnię, ułatwiającą łatwą jazdę, wyposażone są w koszyk na zakupy lub rzeczy osobiste. Rowery trójkołowe są coraz bardziej popularne wśród ludzi starszych, ułatwiają poruszanie się na większe odległości. Inną grupę stanowią rowery rehabilitacyjne dla dzieci. Rowery te są dostosowane do różnego rodzaju chorób oraz niepełnosprawności. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi przez nas modelami rowerków rehabilitacyjnych.

Charakterystyka roweru trzykołowego G-2119 Retro
Charakterystyka roweru trzykołowego G-2119 Retro

Ten model roweru rehabilitacyjnego przeznaczony jest dla osób dorosłych. Rower dostępny jest z ramą stalową. Posiada koła i szprychy metalowe.

Rower trójkołowy Tolek
Rower trójkołowy Tolek

Rower trójkołowy, to rower wskazany przede wszystkim do rehabilitacji osób z różnymi schorzeniami układu ruchu. Znajduje zastosowanie u osób chorych na stwardnienie rozsiane, niedowład po udarach mózgu i rdzenia kręgowego polineuropatii, zanik [...]

Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2102
Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2102

Ten model rowerka przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-4 lata.

Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2115
Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2115

Ten model rowerka przeznaczony jest dla osób o wzroście około 120 cm

Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2117
Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2117

Ten model rowerka przeznaczony jest dla osób o wzroście około

Wyposażenie dodatkowe rowerów trójkołowych
Wyposażenie dodatkowe rowerów trójkołowych

Rowery trójkołowe i rowery rehabilitacyjne

Trójkołowy rower rehabilitacyjny to rower dla niepełnosprawnych, ale również doskonały dla starszych osób, wymagających bezpiecznej jazdy rowerem. Rowerek trzykołowy jest coraz bardziej popularny, od wielu lat często wybierany z naszej oferty sprzętu rehabilitacyjnego. Rower trójkołowy służy jako rower rehabilitacyjny do rekreacyjnej jazdy na powietrzu. Jazda rowerem jest doskonałym ćwiczeniem w rehabilitacji oraz z dbaniu o zdrowie i sprawność fizyczną. Rower trójkołowy umożliwia pokonanie większej odległości w terenie oraz jest pomocny w przewożeniu rzeczy osobistych lub zakupów. Rower trójkołowy TOLEK to solidna konstrukcja, jeden z najczęściej wybieranych rowerów przez osoby dbające o kondycję i zdrowie nie tylko wśród ludzi chorych.

Innym typem roweru rehabilitacyjnego jest rowerek trójkołowy dla dzieci z porażeniem mózgowym oraz z zachwianym poczuciem równowagi.  Rowery rehabilitacyjne tego typu są dobierane w zależności od wieku, wzrostu dziecka oraz umiejętności jazdy na rowerku. Na rowerze mogą poruszać się osoby z różnymi schorzeniami.

Zapraszamy do kontaktu z nami i do zadawania pytań, chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami. Napisz do nas, zadaj pytanie, odpowiemy jak najszybciej.

rower trójkołowy, rower trzykołowy, rower dla niepełnosprawnych, rowerek trzykołowy, rower rehabilitacyjny, rower trójkołowy dla dzieci, trójkołowy rower rehabilitacyjny, rower tolek, trójkołowy, rower, rehabilitacyjny, dla niepełnosprawnych, tolek, rower dla osób starszych, rower specjalny,