Rowery trójkołowe

Rowery trójkołowe

Oferta na rowery trójkołowe, rehabilitacyjne przeznaczone nie tylko dla osób niepełnosprawnych, ale także dla osób dorosłych. Rowery trójkołowe są bardziej stabilne podczas jazdy, są wyposażone w specjalnego typu przekładnię, ułatwiającą łatwą jazdę, wyposażone są w koszyk na zakupy lub rzeczy osobiste. Dlatego też nasze rowery trójkołowe są coraz bardziej popularne wśród ludzi starszych, ułatwiają poruszanie się na większe odległości. Inną grupę stanowią rowery rehabilitacyjne dla dzieci. Ponadto są dostosowane do różnego rodzaju chorób oraz niepełnosprawności. Zapoznaj się z wybranymi przez nas modelami rowerków rehabilitacyjnych.

Charakterystyka roweru trzykołowego G-2119 Retro
Charakterystyka roweru trzykołowego G-2119 Retro

Ten model roweru rehabilitacyjnego przeznaczony jest dla osób dorosłych. Rower dostępny jest z ramą stalową. Posiada koła i szprychy metalowe.

Rower trójkołowy Tolek
Rower trójkołowy Tolek

Rower trójkołowy, to rower wskazany przede wszystkim do rehabilitacji osób z różnymi schorzeniami układu ruchu. Znajduje zastosowanie u osób chorych na stwardnienie rozsiane, niedowład po udarach mózgu i rdzenia kręgowego polineuropatii, zanik [...]

Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2102
Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2102

Ten model rowerka przeznaczony jest dla dzieci w wieku 3-4 lata.

Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2115
Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2115

Ten model rowerka przeznaczony jest dla osób o wzroście około 120 cm

Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2117
Rower trzykołowy rehabilitacyjny G2117

Ten model rowerka przeznaczony jest dla osób o wzroście około

Wyposażenie dodatkowe rowerów trójkołowych
Wyposażenie dodatkowe rowerów trójkołowych

Rowery trójkołowe i rowery rehabilitacyjne

Trójkołowy rower rehabilitacyjny to rowerer dla niepełnosprawnych, ale również jest doskonały dla starszych osób, wymagających bezpiecznej jazdy rowerem. Rowerek trzykołowy staje się coraz bardziej popularny i coraz częściej wybierany z naszej oferty sprzętu rehabilitacyjnego. Rower trójkołowy służy jako rower rehabilitacyjny do rekreacyjnej jazdy na powietrzu.  W związku z tym, jazda rowerem to doskonałe ćwiczenie w rehabilitacji, a co za tym idzie sposób dbania o zdrowie i sprawność fizyczną. Rower trójkołowy umożliwia pokonanie większej odległości w terenie oraz jest pomocny w przewożeniu rzeczy osobistych lub zakupów.

Inny type roweru rehabilitacyjnego to rowerek trójkołowy dla dzieci z porażeniem mózgowym oraz z zachwianym poczuciem równowagi.  Przede wszystkim rowery rehabilitacyjne tego typu, dobiera się w zależności od wieku, wzrostu dziecka oraz umiejętności jazdy na rowerku. W związku z tym na rowerze poruszają się osoby z różnymi schorzeniami.

Zakup roweru i pomoc w dofinansowaniu

Skontaktuj się z nami i do zadaj pytania – chętnie podzielimy się naszymi doświadczeniami. Jesteśmy fizjoterapeutami, doradzimy jaki model wybrać i gdzie starać się o dofinansowanie do zakupu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, firma GortoMed od 2006 roku dostarcza rowery rehabilitacyjne.

Napisz do nas, zadaj pytanie, odpowiemy jak najszybciej. Kontakt przez e-mail lub telefonicznie.

rower trójkołowy, rower trzykołowy, rower dla niepełnosprawnych, rowerek trzykołowy, rower rehabilitacyjny, rower trójkołowy dla dzieci, trójkołowy rower rehabilitacyjny, rower tolek, trójkołowy, rower, rehabilitacyjny, dla niepełnosprawnych, tolek, rower dla osób starszych, rower specjalny,