Bellavita - elektryczny podnośnik do kąpieli

Elektryczny podnośnik do kąpieli Bellavita to doskonałe urządzenie dla osób starszych z problemami ruchowymi, wejściem do wanny czy osób niepełnosprawnych.

Podnośnik łazienkowy Bellavita jest prosty i bezpieczny w użyciu, dostosowany do każdego typu wanny. Samodzielnie można wejść i wyjść z wanny czy kabiny prysznicowej. Tego typu urządzenie zapewnia bezpieczeństwo podczas kąpieli osoby chorej lub starszej wiekiem.

Cena: 2 500,00 zł

Opis

Podnośnik do kąpieli Bellavita jest wodoszczelny i posiada wodoszczelny pilot, bez obaw można używać go w kontakcie z wodą. Skrzydła oparte na wannie w momencie obniżania podnośnika składają się.

Wysoka jakość wykonania i konstrukcji podnośnika jest gwarancją bezpieczeństwa dla jego użytkowników, łatwości i prostoty obsługi, a także cichego trybu pracy.

Stosowanie podnośnika ogranicza niebezpieczeństwo różnych wypadków mogących się wydarzyć podczas samodzielnej kąpieli przez osobę starszą lub podczas opieki nad osobą niepełnosprawną. Dlatego też, zachęcamy do stosowania tego typu urządzeń, które stworzono z myślą o osobach tego potrzebujących. Stosowanie podnośnika do kąpieli Bellavita skróci czas poświęcany na opiekę oraz usprawni mycie w wannie.

Dane techniczne:

  • zasięg unoszenia 60÷480 mm
  • całkowita długość podnośnika 830 mm
  • całkowita maksymalna szerokość 700 mm
  • szerokość siedziska bez klapek 350 mm
  • kąt oparcia 10 ÷50°
  • szerokość oparcia 320÷360 mm
  • szerokość podstawy 310 mm
  • maksymalne obciążenie 140 kg

Tapicerka granatowa – ciemniejsza niż na zdjęciu.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Od wielu lat dostarczamy urządzenia rehabilitacyjne i aparaty medyczne do ośrodków rehabilitacyjnych, domów opieki, szpitali oraz do użytku domowego. Nasi pracownicy to doświadczeni fizjoterapeuci z kilkuletnim doświadczeniem w sprzedaży tego typu urządzeń. Przedstawiana przez nas oferta jest wybrana z pośród produktów dostępnych na naszym rynku. Doradzamy co do zakupu oraz o możliwości ubiegania się o dofinansowanie z PCPR lub MOPR.

<< wróć do listy