Składany stół do masażu - Aluminiowy GJDA

Składany stół do masażu GJDA – Aluminium to mocny stół do masażu, wykonany z aluminium w połączeniu z drewnianymi elementami wykończenia spodu blatu, którego część wierzchnia obita jest wysokiej jakości tapicerką, dostępną w szerokiej gamie kolorów.

Cena: 870,00 zł

Opis

Pod blatem znajdują się poszczególne części wyposażenia dodatkowego (podgłówek, podłokietniki, półka pod ramiona), podtrzymywane przez elastyczne pasy, dzięki czemu po złożeniu stół wraz z niezbędnymi akcesoriami można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. Szybkie składanie i rozkładanie stołu zapewnia system linek łączących obie nogi, który stanowi dodatkowe wzmocnienie stabilności całej budowy stołu. Wysokość regulowana jest skokowo za pomocą łatwych w obsłudze gałek.

Stół GJDA Aluminium jest stołem niezwykle funkcjonalnym, stosunkowo lekkim i prostym w obsłudze. Nadaje się zarówno do wykonywania masaży tradycyjnych, jak i sportowych, a jego aluminiowa konstrukcja pozwala na wykorzystanie go w miejscach, gdzie może być wystawiony na wilgoć (np. basen, plaża).

Dane techniczne:

długość 180 cm
szerokość 60cm lub 70cm
dopuszczalne obciążenie 250 kg
waga(bez akcesoriów) 13kg
wymiary po złożeniu 90x60x17cm
wysokość(regulowana skokowo) 70-90 cm
<< wróć do listy