Przywannowy podnośnik ręczny

Przywannowy podnośnik ręczny

Podnośnik przywannowy przeznaczony jest do pielęgnacji osób niepełnosprawnych. Ułatwia bezpieczne i proste umieszczanie osób w wannie. Urządzenie jest mocowane na stałe przy wannie, obsługa za pomocą ręcznej dźwigni. Urządzenie nie wymaga podłączenia do prądu czy innego zasilania. Przywannowy podnośnik jest przeznaczony do stosowania w ośrodkach opieki oraz w domu.

Opis

Przywannowy podnośnik znajduje zastosowanie w szpitalach, ośrodkach zdrowia, ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki społecznej, itd. Jest także przeznaczony do stosowania w domu. Urządzenie jest pomocne podczas przemieszczania osoby niepełnosprawnej z wózka do wanny oraz po wykąpaniu z powrotem na wózek. Pacjent siedzi na plastikowym siedzisku, po uniesieniu za pomocą dźwigni i obróceniu siedziska, umieszcza się osobę w wannie. Podnośnik przywannowy umożliwia obniżenie siedziska. Po skończeniu kąpieli wykonujemy odwrotne czynności.

Zachęcamy do korzystania z urządzeń pomocnych przy opiece nad osobami niepełnosprawnymi.

Dane techniczne:

Długość 10,5 cm
Szerokość 57 cm
Wysokość 144,5
Wysokość max. do podstawy krzesła 70 cm
Wysokość min. do podstawy krzesła 20 cm
Przesuw max. siedziska w pionie 50 cm
Szerokość siedziska 45 cm
Nośność 125 kg
Ciężar 40 kg

W celu uzyskania większej ilości informacji, prosimy o kontakt z nami. Nasi pracownicy to wykwalifikowani fizjoterapeuci z doświadczeniem w sprzedaży urządzeń medycznych i aparatów wykorzystywanych w fizjoterapii. Zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w wyborze oraz poinformujemy o możliwościach uzyskania dofinansowania.

<< wróć do listy